Top

     GRAPHISOFT

  ARCHICAD

ARCHICAD

ARCHICAD’in mimari ve tasarıma olan odağı, en ileri teknolojisi ve yenilikçiliği ile bir araya geldiğinde, mimarların en iyi yaptıkları işe odaklanmalarını sağlar: harika yapılar tasarlamalarına.
ARCHICAD’in mimariye odaklı olması, tasarım iş akışı ve işbirliği araçlarının ilk eskizden bina yaşam döngüsüne kadar ihtiyaçların tam olarak karşılanmasını garanti altına alır.
ARCHICAD araç kutusu mimarların iş akışına göre hazırlanmıştır. Tasarım, Belgeleme ve İlave, duvar ucu ve köşe penceresi gibi özelleştirilmiş araçlara bile kolay ulaşım sağlar.
ARCHICAD, mimarların, pratik ihtiyaçlarından vazgeçmeden harika tasarımlarını gerçekleştirmeleri için, en başından beri mimarlar için mimarlar tarafından geliştirilmiştir.

BIMx

Çok sayıda ödül kazanmış BIMx, entegre edilmiş 2B ve 3B yapı projesi gezinimi için, eşsiz bir teknoloji olan Hyper-model özelliğini sunar. BIMx, tasarım ofisi ve inşa sahası arasındaki boşluğu doldurur.
GRAPHISOFT ARCHICAD içerisinden yayınlanmış en karmaşık ve büyük modeller bile, iOS ve Android mobil cihazlarda sunulabilir.
Modeldeki Akıllı İşaretleyiciler, hyper-linklerin 2B paftalarda gösterilmesini sağlar. Gelişmiş görüntüleme teknolojisi sayesinde, 2B’de gezinim sorunsuz ve hızlı olacaktır.

BIMcloud

BIMcloud herhangi bir ağ ortamı, donanım veya yazılım konfigürasyonunda, takımları ve projeleri bir araya getirerek çalışır. BIMcloud güvenlidir ve özel ve açık tüm bulut ortamlarında uygulanabilir. Ek olarak, BIMcloud ölçeklenebilirliği her türlü iş yükünü destekler.

TAKIM ÇALIŞMASI

Mimarlar, çevrim dışı veya yapılan değişiklikleri bir göz kırpma süresinde gönderip alabilecekleri çevrim içi çalışmayı tercih edebilirler. Takım çalışması teknolojisi, projenizi güvende tutarak ve tüm takım üyelerini proje sürecince güncel tutarak aynı projenin çeşitli bölümlerinde eş zamanlı çalışılması için ekibinize olanak sağlar.